• slide1

KURUMSAL

DİZAYNONUR duvar kaplaması konusunda hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir müessesedir. Dünyanın en saygın firmalarıyla iş birliği yaparak yenilik, kalite iyi müşteri servisi geniş ürün yelpazesiyle müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Vinyl duvar kaplamaları: silinebilir, güneş ışığından etkilenmez, tamir edilebilir, kolay sökülebilir gibi özelliklere sahiptir. İstediğiniz tarzda klasik, modern, country, çocuk odası ve banyolarda kullanılmaya uygun bazı koleksiyonlarda kombin kumaşlı tekstil duvar kaplamaları gibi seçenekler mevcut.

Dilerseniz yaşadığınız mekanda saray havası estirebilir, eski konakların gizemli dokusunu duvarlarınıza hissettirebilirsiniz yada modernliği sadeliği yansıtabilirsiniz. Özel projeler konusunda haklı bir prestije sahip olan firmamız otel, motel, işyeri ve hastaneler için özel üretilmiş anti bakteriyel arası tekstil, vinyl yanmaz gibi özelliklere sahip ürünlerle tecrübesini kanıtlamıştır. Duvar kaplamalarımız Amerika, Almanya, Belçika ve İtalya' dan İthaldir.

Günümüzün vazgeçilmez kavramlarından olan doğal malzeme hasır, ipek, koton, varak, gümüş pano kaplama, baskı, boyanabilir, cam elyafı, bambu gibi seçenekler DİZAYNONUR da hizmetinize sunulmuştur.